Gönderen Konu: Bahçe Duvarı Yaparken...  (Okunma sayısı 1032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mericduvar

• Yeni üye
  • *
  • Karma-Rep-Kudo: 0
  • Sayın üyemiz, Buraya Kişisel bir Metin Yazabilirsiniz.
    • Meriç Duvar
  • Meslek: Duvar Firması
  • Şehir/city: Ankara/Sincan
Bahçe Duvarı Yaparken...
« : 21 Mart 2020, 13:44:06 »
Ankara'da başıma gelen ibretlik bir konuyu sizinle paylaşmak istedim.

Bir müşterimizin web sitemiz üzerinden bize ulaşması ile olaylar başladı. Kendisi yöneticisi olduğu apartmanın çevresine duvar yaptırma kararı aldıklarını söylediler. Bu karar tüm apartman sakinleri tarafından oylandıktan sonra alınıyor. Bazı kişiler onay vermese de çoğunluğun onay vermesi halinde harekete geçiliyor. Her neyse bize ulaştılar ve duvar yaptımak istediklerini söylediler. Biz de ertesi gün inşa yapılacak konuma gidip planlamamızı gerçekleştirdik. İşe başladığımızda sürekli yanımızda duran ve işimiz hakkında bize fikir vermeye çalışan sanki bize işi öğretiyormuşcasına konuşan apartman sakinlerinden diye düşündüğümüz birisi vardı. Evet biz öyle düşünüyorduk ama sonradan öğrendik ki öyle değilmiş karşı apartmanın yönetici bizim yanımıza gelerek işimizin aksaması için elinden gelen ne var ise yaptı tabiki bir yarar sağlayamadı ama sonuç olarak kafamızı bayağı bir ütüledi. Buradan anlamış oldum ki kendisinin karşıda dairesi varmış ve apartmanları daha eski olduğu için bizim duvarı yapmamız dahilinde dairesinin satılamayacağını düşünüyormuş. Konunun bu kadar derin olacağının ben de farkında değildim ama öyleymiş.
Sonuç olarak siz ne kadar insanları anlıyorum deseniz de anlayamadığınız beyinlerinin kenarında sakladıkları bir yer oluyor. Ankara'da bahçe duvarı yapan bir kişinin başından en fazla ne geçebilir ki diye düşünmeyin neler neler geliyor başımıza inanamazsınız. :(

eitasarim.com forum

Bahçe Duvarı Yaparken...
« : 21 Mart 2020, 13:44:06 »

Çevrimdışı <-ei->

• Bilgi Paylaştıkça Çoğalır.
  • Administrator
  • Karma-Rep-Kudo: 204
  • Eee Ne olacak şimdi!?
    • eitasarim.com tasarımda yeni adresiniz
  • Şehir/city: Ankara
Ynt: Bahçe Duvarı Yaparken...
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2020, 17:26:56 »
Bir ilk oldunuz. çok teşekkür ederiz. Linkinizi Kaldırmıyorum.
Paylaşmak Güzeldir...

eitasarim.com forum

Ynt: Bahçe Duvarı Yaparken...
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2020, 17:26:56 »