Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Data at the root level is invalid. Line 1, position 1. sorunu bende de çıkıyor 3 gündür nasıl çözüldü bilen varmı
42
NE KADAR SÜREDE ONAYLANDI ACABA SİSTEME MAİL ATTIKTAN SONRA
43
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / ISITMA KLİMA
« Son İleti Gönderen: İREM 06 Ocak 2023, 14:20:45 »

Isı Pompası / Isıtma Klima / Fotovoltaik / Kojenerasyon sistemlerinden bir veya birkaçını içeren ***  isimli projeniz onay sürecindedir. Bu sürecin başlayabilmesi için projeye esas olan Isı Pompası / Isıtma Klima / Fotovoltaik / Kojenerasyon sistemlerini içeren belgeler ile ilgili proje no'su ve projeyi düzenleyen EKB uzmanına ait bilgilerin(TC Kimlik No, Sertifika No) beptr2@csb.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

EKB SİSTEMDE ONAYLANMIYOR.BÖYLE BİR MAİL GELDİ. DAHA ÖNCE BÖYLE BİRŞEY YAŞAYAN OLDU MU ACABA
44
sürekli sürekli hata veriyor.dışardan dxf de almadım hep kendi içinde çizdim .
45
arkadaşlar bir çok kez bu sorunla karşılaşıyorum. ve sizlere yarımcı olmak istedim. özellikle köy yerindeki projelerde ısınmanın sadece kömürlü ve mahal olduğu sistemlerde korbon salını E sınıfı dahi çıkıyor. bunu değiştirmenin pratik yöntemi ve bence hiç riski yok, ben şu şekilde yapıyorum. çatıda çatı malzemesine tanımladıklarınız çok önemli. çatı malzemesine taşyünü gibi bir örtü eklerseniz carbon sınıfı e den c sınıfına kadar düşürebilrisiniz.
46
arkadaşlar bir çok kez bu sorunla karşılaşıyorum. ve sizlere yarımcı olmak istedim. özellikle köy yerindeki projelerde ısınmanın sadece kömürlü ve mahal olduğu sistemlerde korbon salını E sınıfı dahi çıkıyor. bunu değiştirmenin pratik yöntemi ve bence hiç riski yok, ben şu şekilde yapıyorum. çatıda çatı malzemesine tanımladıklarınız çok önemli. çatı malzemesine taşyünü gibi bir örtü eklerseniz carbon sınıfı e den c sınıfına kadar düşürebilrisiniz.
47
beptr.csb.gov.tr/Wsbx36-1.exe  siteden indiremiyorum indiren varsa paylaşır mısınız
48
Merhabalar, EKB detaylarını makine mühendisinin hazırladığı rapora göre girmeme rağmen değerler E çıkıyor. Çözüm bulamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim?
WSB dosyasını da ekliyorum.
49
Bep buy da hata yokken, bep tr de hesaplandıktan sonra böyle bir hata verdi, ilk defa böyle bir hata alıyorum, yardımcı olabilecek biri var mıdır?

https://disk.yandex.com.tr/d/NNH3huYUt7L34A
50
Genel Tartışma / Akıllı vida
« Son İleti Gönderen: alieren 25 Ekim 2022, 21:09:17 »
Merhaba arkadaşlar yeni atölyeme 1000 adet akıllı vida alacağım nereden temin edebilirim tavsiyede bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim :)
Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10