Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Bir düz çizgi iki bölgeye temas etmemelidir. Çizginin yarısı bir bölgede diğer yarısı diğer bir bölgede olamaz. Çizgiyi bölge  geçişlerinde ayırmalısınız. Parça parça çizmelisiniz. Çizginin sağını solunu demiyorum dikkat edin....
2
Ayırdığım her duvar için bu hatayı alıyorum . Çözüm için desteğe ihtiyacım var :(
3
ARKADAŞLAR MERHABA EKTE YER ALAN ÇALIŞMAMDA BODRUM KATLAR VE NORMAL KAT DAİRE MAHALİNDE BOŞLUK GÖRÜNÜYOR KONU HAKKINDA NE YAPILABİLİR ?
4
merhaba çatı yapmak isterken aynı anahtara sahip öge var zaten diye uyarı alıyorum fix ledim ama sorun halen devam ediyor yardımcı olabilirmisiniz
5
Isı yalıtım projesi esas olmalıdır mimari projede genellikle! öylesine detay konuluyor ve pek çok detay ısı yalıtıma uymuyor ne yazık ki ben bu sebeple ısı yalıtım projesindeki detayların esas alınması gerektiğine inanıyorum .
6
MERHABALAR.
PROJENIN ISI YALITIM RAPORLARINI HAZIRLAYAN 2 FARKLI MUHENDİS ARKADASLA KONUSTUM, PEK ÇOK GİRDİYİ ELLE TAHMİNİ GİRİYORUZ DEDİ, BEN DE MIMARİYİ BAZ ALARAK OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ GİRİYORUM, ONUN HAZIRLADIGI ISI YALITIM RAPORLARI İLE BENIMKILER BAZI NOKTALARDA TUTMUYOR, BU SORUNU YAŞAYAN VAR MI ARKADASLAR?

İKİ BELGEYİ DE ELİMİZE ALDIGIMIZDA, ISI YALITIM RAPORLARI İLE EKB DEKI HANGI SONUÇLARI BİREBİR KARSILASTIRABİLİRİZ?

TEŞEKKÜRLER
7
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / Ynt: rezidans seçtiğimde hav. istiyor
« Son İleti Gönderen: üstad 05 Ağustos 2019, 11:50:17 »
havalandırma sistemi girilmediğinden dolayı kırmızı olarak gösteriliyor örneğin klima bilgisi eğer yoksa soğutma bilgisini boş bırakıyorum yine aynı şekilde kırmızı ile referans binadan değerleri gösteriyor şimdiye kadar bir sorun yaşamadım olmayan birşeyi girmek daha büyük sorun oluşturur . Ayrıca zemin katta ticari alan var ise rezidans girilmesi doğru olandır (rezidans mantığına aykırı olsa bile )
8
Ben işyeri ve mesken olan tüm yapıları apartman seçiyorum, bugüne kadar da hep böyle yaptım, rezidans kavramı apayrı bir durum.
9
yeniden deneye tıklayın birkaç kez tekrar edip kendine geliyor ekran bir sorun çıkmadan düzelmişti
10
Aynı sorunu yaşıyorum, ruhsat tarihini 10 ay önceye çekiyorum sorun ancak o zaman çözülüyor, asıl çözümü bulabildiniz mi ?  :-\
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10