Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
"Zonun üstünü kapatan çatı alanı yetersiz" hatasını düzeltemiyorum.Bilgisi olan var mı?
2
dediğinizi yaptım ama olmuyor.başka bir şehir yazınca oluyor.
3
Isıtma sistemleri tamamen silin farklı bir ısıtma sistemi tanımlayın denetleyin hesaplayın... Isıtma sisteminde silin.... Yapmak istediğiniz ısıtma sistemini yapın hesaplayın bakın... Belki düzelir 🙁
4
Programda denetleme yapıyorum sıkıntı yok,herşey tamam. Hesapla diyorum D sınıfı çıkıyor. Ne yapsamda düşüremedim.Duvarlarla,sistemlerle,döşemelerle,pencerelerle oynadım ama olmuyor.Tavsiyesi olan var mı? Böyle berbat bir uygulama olamaz yav.
5
hata aldığınız wsb dosyasını "Wsbx28-1" programı ile düzeltirseniz sorununuz çözülür. Program sitede mevcut indirebilirsiniz.
6
BU PROGRAM BU KADAR ZOR OLMASINA RAĞMEN NEDEN PİYASADA BU KADAR UCUZLUK VAR ANLAMIŞ DEĞİLİM... CO2 SALINIMI DÜŞMÜYOR ZONLARI ARTTIRIYORUM AYDINLATMA VE ISITMA İLE OYNUYORUM SIKINTI AYNEN DEVAM EDİYOR
7
BepTr2 Bep-Buy; Şu anda Güncel versiyon BEP-BUY Versiyon:28
8
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / Ynt: uavt bina bilgileri hakkında
« Son İleti Gönderen: <-ei-> 13 Haziran 2019, 23:17:36 »
bir Arkadaşın sıkıntı ile ilgili beptr2 ye attığı mesaj ve cevabı;
9
ELEKTRİKLİ OLMASI FARKETMEZ DİREK KOMBİLİ SİSTEM OLARAK GİRİLEBİLİR DİYEN KİM YA DA YAZISI VARMI ACABA? ÇÜNKÜ KOMBİLİ GİRİNCE DOĞALGAZ OLMAYAN YAPIDA NETİCEDE DOĞALGAZLI OLARAK ÇIKIYOR. YAKIT TİPİ ELEKTRİK OLMASI GEREKİRKEN . EĞER BAKANLIĞIN YAZMIŞ OLDUĞU BİR CEVAPSA PAYLAŞIRSNIZ SEVİNİRİM.
10
Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Kombinin elektrikli olması birşey değiştirmez direk kombi sistemler olarak girilmesi gerekiyor denmişti. Detaylı bilgisi olan konuyu aydınlatırsa sevinirim. İyi günler dilerim.
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10