Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / Ynt: OTOMATİK REDDEDİLDİ
« Son İleti Gönderen: mavimause 27 Nisan 2024, 15:31:17 »
M2 UYUMSUZLIGUNDAN DOLAYI OLUYOR. RUHSAT M2 SI ILE CIZIM M2 SI UYUMSUZLUGUNDAN DOLAYI.
2
OTOMATİK RED ETME İLK BAŞTA GİRDİĞİNİZ RUHSAT M2 Sİ İLE ÇİZİM YAPTIĞINIZ METRE UYUMSUZLUĞUNDAN KAYNAKLANIYOR. BELLİRLİ TOLERANSI VAR. CIZDIGINIZ ILE RUHST AYNI OLMALI BAZI BELEDIYELER HIZLI RUHSAT VERDİKLERİNDE RUHSAT ILE CIZILEN UYUMSUZ OLUYOR. ONA DİKKAT EDELİM. SORUNLARINIZ ICIN 05057026727 YAZABILIRSINIZ ELIMDEN GELDİĞİNDE YARDIM ETMEYE CALISIRIM ARKADASLAR.
3
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / Ynt: su basmanlı projeler
« Son İleti Gönderen: SLNGKKY 13 Şubat 2024, 19:45:17 »
peki burada bölge icin ne yaptınız dolgu olan yer ıcın bana armatür seçtiriyor bunu nasıl aşacagız
4
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / ACİLL YARDIM LÜTFEN
« Son İleti Gönderen: yakup 16 Ocak 2024, 23:53:41 »
ENERJİ SINIFI C ÇIKIYOR AMA SİSTEME YÜKLEDİĞİMDE OTOMATİK REDDEDİLDİ DİYOR. SİSTEME YÜKLESEM YARDIM EDECEK KİMSE VAR MI? ACİLL
5
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / ONAY BEKLİYOR
« Son İleti Gönderen: emrecetin 16 Ocak 2024, 17:40:38 »
merhaba benim projem de onay bekliyor aşamasında kaldı.Projeyi güncelledim ancak sistemde onay bekliyor olarak kaldı acaba sistemden silinebilir mi? sonrasında bir sıkıntı olur mu bilginiz var mı
6
XML BELGESİNDE BİR HATA VAR UYARISI ALIYORUM PROJE TEK KATLI BASİT BİR PROJE ANCAK BİR TÜRLÜ DÜZELTEMEDİM. BAŞKA PROJELERDE DE DENEDİM AYNI HATAYI ALDIM
7
Beptr2, Bep-buy Programı - Enerji Kimlik Belgesi / OTOMATİK REDDEDİLDİ
« Son İleti Gönderen: yakup 15 Ocak 2024, 16:08:16 »
C SINIFI ÇIKIYOR ANCAK ONAYA GÖNDERDİĞİMDE MEVZUATA AYKIRI OLDUĞUNDAN OTOMATİK REDDEDİLDİ DİYOR. ACİL YARDIM ARKADAŞLAR.
8
BU TARZ Bİ HATA ALIYORUM CE ÇÖZÜMLEYEMİYORUM NE YAPMAM LAZIM FİKRİ OLAN ARKADAS VARMI.?
9
buraksandal acaba güneş enerji tarlası binası için ekb sorunu çözdünüz mu acaba. güneş tarlası ekb çözümü yapan arkadaş varsa iletime gecebilir mi. yakupaygun87@gmail.com
10
5000 m2 yi aşan binalarda malumunuz GES gerekli. Ges in hesabını da Elektrik proje müellifi yapıyor. bina için gerekli elektrik gücünün %5 i kadar sağlayacak GES hesaplamasını Elektrik proje müellifi yapıyor diye biliyorum
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10