eitasarim.com tasarımda yeni adresiniz...

Wordle Hile Yöntemi

Wordle kısa sürede Türkiye inanılmaz bir popülariteye erişmiş web tabanlı ücretsiz bir kelime oyunudur. Bu oyun günde oyunculara günde 1 kelime sorar ve 5 seferde bu kelimeyi doğru tahmin etmelerini ister. Ancak oyun bittikten sonra 24 saat içinde bir kez daha oynama şansını vermez.

Bir çok kullanıcı Wordle oyunundaki başarısını Titter’da paylaşmaya başladı. Bazıları 1 hamlede doğru cevabı bildiğinin ekran görüntüsünü paylaşıyor. Peki bu oyunda hile yapmak mümkün mü?

wordle

Oyun her kullanıcıya bir kez oynama hakkı veriyor aynı cihaz üzerinden sadece 1 kez cevaplama yapabilirsiniz. Bu yüzden bir kez daha oynamak için cihazınızı değiştirmeniz gerekecek gibi görünse de işin aslı öyle değil.

Wordle Kelime Bulucu

Wordle da elinizde olan harfler ile anlamlı kelimeler bulmakta zorlanıyor musunuz? Aslında bunun kolay bir yolu var. Wordle oyununda ilk kelimeyi yazdığınızda bazı kelimeler eksilir ve eğer şanslı iseniz size kelimenin içinde geçen bazı harfleri açar. İşte hem bu harfleri kullanarak hem de elinizde kalan diğer harfler ile 5 kelimelik anlamlı kelimeler yazabilmenizi sağlayan bir web sitesi önereceğiz.

Wordle Kelime Bulucu. Bu site sayesinde kolaylıkla elinizdeki harflerle kelimeler türetebileceksiniz. Site pek de işe yaramıyor sanırsam. türkçesi sıkıntılı geldi bana

Wordle Hile Nasıl Yapılır?

Wordle oyununda hile yapmak oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gerekenler ise şöyle.

Eğer mobil bir cihazdan oynuyorsanız tarayıcınızın gizli sekmesinden oyun adresine girin ve 5 yanlış deneme sonucunda oyunun size söylediği doğru cevabı görün. Ardından gizli sekmeyi kapatın ve normal pencereden biraz önce öğrendiğiniz kelimeyi yazın ve ilk seferde doğru cevabı bilmiş olacaksınız.

Bu yüzden wordle oyununda doğru kelimeyi tek seferde tahmin etmiş kullanıcıların bu yolu tercih ettiğini düşünebilirsiniz.

Ancak tüm bu bilgilerin dışında wordle gerçekten de beyin jimnastiği yapmanıza sebep olan ve size günde sadece bir kaç dakika ayırttıran oldukça basit eğlenceli bir oyundur. Bu nedenle bu oyunda hile yapmak yerine oyunda geçirdiğiniz dakikaların keyfini çıkarmak çok daha faydalı olacaktır. Zaten vakit geçirmek için oyun oynanır.

Eğer hile yapıp da paylaşıyorsanız sizde bir sıkıntı var demektir. Bir “Psikolog”a görünseniz iyi olur.

Bir yanıt yazın

Mail Adresiniz Yayınlanmayacaktır.